NR 31

Slavi (Sławomir Chrystow)

Scena alegoryczna, 2016

Tempera na desce
70.00 x 60.00 cm

sygn. śr.d.: S. Chrystow 2016.

Cena wywoławcza: 15000 zł

CENA UZYSKANA: 15000 zł

Praca krakowskiego artysty, miłośnika dawnych technik malarskich, chętnie sięgającego po tematy i formy zaczerpnięte ze sztuki włoskiego i północnego renesansu, Orientu, legend i baśni. Dzieła Chrystowa były wystawiane m.in. w Rzymie, na Zamku Królewskim w Warszawie, w pałacu w Łańcucie.

PROWENIENCJA
Dzieło przyjęte bezpośrednio od artysty.
STAN ZACHOWANIA
Praca oprawiona w efektowną ramę z epoki.

PROWENIENCJA
STAN ZACHOWANIA
Slavi (Sławomir Chrystow) - Artysta polsko-bułgarski o orientalnych korzeniach, miłośnik dawnych technik malarskich, chętnie sięgającego po tematy i formy zaczerpnięte ze sztuki włoskiego i północnego renesansu, Orientu, legend i baśni.