NR 14

Tadeusz Kantor (1915 - 1990)

Po wszystkim, 1983

Technika mieszana: tusz, gwasz, kredka na papierze
21.00 x 29.50 cm

sygn. i datowany p.d.: 1983 ‘ „Po wszystkim” / T. Kantor; poniżej dedykacja:
Oleńce i Jerzemu.

Cena wywoławcza: 8000 zł *
PROWENIENCJA

PROWENIENCJA

Tadeusz Kantor (1915 - 1990) - Artysta plastyk, reżyser, scenograf, dramatopisarz, jedna z najważniejszych postaci w sztuce polskiej XX w.; profesor krakowskiej ASP; współtwórca teatru Cricot 2 i stowarzyszenia artystycznego II Grupa Krakowska.