NR 37
Olej, płyta mdf, relief
63.00 x 48.00 cm
sygn. na odwrocie.
Cena wywoławcza:
4500 zł
CENA UZYSKANA: 6500 zł
WYSTAWY
Praca prezentowana na wystawach indywidualnych: 2016 - Idea a forma, Polski Instytut w Bratysławie, wystawa w ramach Międzynarodowe- go festiwalu Socha a Objekt XXI; 2015 - Wystawa malarstwa i obiektów w związku z nagrodą im. W. Wojtkiewicza, Galeria Pryzmat, Kraków; 2016 - Kompozycje przestrzenne, Galeria Artemis, Kraków.
PROWENIENCJA
Praca bezpośrednio od artystki.
WYSTAWY
PROWENIENCJA
Tamara Berdowska (ur. 1962) -
Polska artystka; w latach 1985 - 1990 odbyła studia na ASP w Krakowie w pracowni prof. Janiny Kraupe-Świderskiej. Maluje obrazy, tworzy rysunki przestrzenne na nietypowych podłożach, reliefy i instalacje. Pracuje w konwencji abstrakcji geometrycznej.