Notice: Trying to get property of non-object in /home/nau3ilu7/domains/nau3ilu7.ayz.pl/public_html/modules/psograph/psograph.php on line 425
Tamara Berdowska, Bez tytułu - Aukcja nr 51. Malarstwo, grafika, fotografia, wydawnictwa - Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny

NR 37

Tamara Berdowska (ur. 1962)

Bez tytułu, 2015

Olej, płyta mdf, relief
63.00 x 48.00 cm

sygn. na odwrocie.

Cena wywoławcza: 4500 zł

CENA UZYSKANA: 6500 zł

WYSTAWY
Praca prezentowana na wystawach indywidualnych: 2016 - Idea a forma, Polski Instytut w Bratysławie, wystawa w ramach Międzynarodowe- go festiwalu Socha a Objekt XXI; 2015 - Wystawa malarstwa i obiektów w związku z nagrodą im. W. Wojtkiewicza, Galeria Pryzmat, Kraków; 2016 - Kompozycje przestrzenne, Galeria Artemis, Kraków.
PROWENIENCJA
Praca bezpośrednio od artystki.

WYSTAWY
PROWENIENCJA
Tamara Berdowska (ur. 1962) - Polska artystka; w latach 1985 - 1990 odbyła studia na ASP w Krakowie w pracowni prof. Janiny Kraupe-Świderskiej. Maluje obrazy, tworzy rysunki przestrzenne na nietypowych podłożach, reliefy i instalacje. Pracuje w konwencji abstrakcji geometrycznej.