NR 83
Demonstracja w Zagłębiu Dąbrowski w 1905 roku, lata 50. XX w.
Drzeworyt na bibule
15.20 x 19.80 cm
grafika opisana ołówkiem na dolnym marginesie, sygn. oł. śr.d.: B. Krasnodębska-Gardowska
Grafika wykonana dla „Życia Literackiego”.