Notice: Trying to get property of non-object in /home/nau3ilu7/domains/nau3ilu7.ayz.pl/public_html/modules/psograph/psograph.php on line 425
Bogna Krasnodębska-Gardowska, Demonstracja w Zagłębiu Dąbrowski w 1905 roku - Aukcja nr 51. Malarstwo, grafika, fotografia, wydawnictwa - Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny

NR 83

Demonstracja w Zagłębiu Dąbrowski w 1905 roku, lata 50. XX w.

Drzeworyt na bibule
15.20 x 19.80 cm

grafika opisana ołówkiem na dolnym marginesie, sygn. oł. śr.d.: B. Krasnodębska-Gardowska

Cena wywoławcza: 300 zł

Grafika wykonana dla „Życia Literackiego”.