Noël Bureau, Marché aux puces, 1930
Druk bibliofilski, akwaforta
Grafika T. Makowskiego sygn. pł. inicjałem TM.
Druk bibliofilski. Poèmes en prose accompagnés de 6 aux-fortes originales par Gromaire, Dubreuil, Georg, Ralli, Makowski, Per Krohg. [Paris] 1930. M. Seheur. 8, s. [4], 65, [2], tabl. 6. brosz., obw., bibułka ochronna (z nadrukowanymi informacjami tytułowymi). Stan bardzo dobry. Wydano 200 egz. numerowanych, na welinie z Arches, ten nr 152. Na tablicach sześć oryginalnych grafik, w tym akwaforta Tadeusza Makowskiego.
Grafika T. Makowskiego zatytułowana „Handlarz starzyzną”, wym.: 140 x 110 mm (arkusz: 245 x 180 mm); sygn. pł. inicjałem TM. Odbita na grubym papierze czerpanym jest w doskonałym stanie. Pochodzi z najlepszego okresu twórczości artysty.
Rzadkie.
Rzadkie.