NR 35
Olej, płótno
100.00 x 100.00 cm
sygn. na odwrocie: Pustelnik Karol
1959 oraz naklejka wystawowa CBWA Kraków
Karol Pustelnik (1918 - 2010) -
Malarz, rysownik. W 1936 roku rozpoczął studia w Państwowej Szkole Sztuk Zdobniczych i Przemysłu Artystycznego w Krakowie, przemianowanej w 1938 roku na Instytut Sztuk Plastycznych. Dyplom uzyskał w 1952 roku.