NR 4

Maja Berezowska (1893 - 1978)

Miłosny szał, 1975

Akwarela, tusz
40.00 x 30.00 cm

sygn. na odwrocie: Zbyszkowi Mokrzyckiemu maja Berezowska / 17 VI 75 r. Na g.r. notatka artystki: Dorobić fraszkę o miłosnych igraszkach.

Cena wywoławcza: 3200 zł

CENA UZYSKANA: 3200 zł

Maja Berezowska (1893 - 1978) - Maja Berezowska, właśc. Maria Berezowska, posługiwała się też pseudonimem Ditto – polska malarka, graficzka, karykaturzystka i scenografka.