NR 50

Charles Étienne Pierre Motte (1878 - 1836), Antoine-Jean Gros (1771 - 1835)

Bitwa pod Wagram, 1826

Litografia, papier
30.00 x 43.50 cm

sygn., pł. l.d.: Gros pinx, p.d.: Litho. De C. Motte; w środku tytuł: Wagram.

Cena wywoławcza: 500 zł
Wymiary planszy: 440 x 595 mm. Grafika na podstawie obrazu Grosa namalowanego w 1810.
Praca publikowana wA.V. Arnault, 'Vie politique et militaire de Napoléon', Paris, 1822-1826.
STAN ZACHOWANIA
Zachowane pełne marginesy. Pęknięcia dolnego marginesu bez szkody dla kompozycji.
STAN ZACHOWANIA
Charles Étienne Pierre Motte (1878 - 1836) - PRZEJDŹ DO KARTY ARTYSTY,
Antoine-Jean Gros (1771 - 1835) - PRZEJDŹ DO KARTY ARTYSTY