NR 53

Charles Étienne Pierre Motte (1878 - 1836), Pierre Claude Gautherot (1769 - 1825)

Entrevue sur le Niemen [spotkanie na Niemnie], 1826

Litografia kolorowana, papier
35.60 x 42.00 cm

sygn. pł. l.d.: Gautherot pinx, p.d.: Lithog: de C. Motte, w środku tytuł.

Cena wywoławcza: 800 zł
Spotkanie Napoleona z cesarzem Aleksandrem I w Tylży 7 lipca 1807. Praca publikowana wA.V. Arnault's 'Vie politique et militaire de Napoléon', Paris, 1822-1826.
STAN ZACHOWANIA
Zachowane pełne marginesy.
STAN ZACHOWANIA
Zachowane pełne marginesy.
Charles Étienne Pierre Motte (1878 - 1836) - PRZEJDŹ DO KARTY ARTYSTY,
Pierre Claude Gautherot (1769 - 1825) - PRZEJDŹ DO KARTY ARTYSTY