NR 73
Drzeworyt, papier
44.20 x 19.60 cm
sygn. oł. p.d.: B. Krasnodębska--Gardowska, l.d. Las 1960.
Lit.: Pietrzak Agata, Mistrzyni współczesnego drzeworytu Bogna Krasnodębska Gardowska,W-wa 1999, kat. 136.
STAN ZACHOWANIA
Praca po konserwacji.