Notice: Trying to get property of non-object in /home/nau3ilu7/domains/nau3ilu7.ayz.pl/public_html/modules/psograph/psograph.php on line 425
Bogna Krasnodębska-Gardowska, Las - Aukcja Dzieł Sztuki nr 52. malarstwo, rysunek, grafika, wydawnictwa artystyczne - Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny

NR 73

Las, 1960

Drzeworyt, papier
44.20 x 19.60 cm

sygn. oł. p.d.: B. Krasnodębska--Gardowska, l.d. Las 1960.

Cena wywoławcza: 500 zł
Lit.: Pietrzak Agata, Mistrzyni współczesnego drzeworytu Bogna Krasnodębska Gardowska,
W-wa 1999, kat. 136.
STAN ZACHOWANIA
Praca po konserwacji.
W-wa 1999, kat. 136.
STAN ZACHOWANIA
Praca po konserwacji.