Notice: Trying to get property of non-object in /home/nau3ilu7/domains/nau3ilu7.ayz.pl/public_html/modules/psograph/psograph.php on line 425
Mira Skoczek-Wojnicka, Bazylika - Aukcja Dzieł Sztuki nr 52. malarstwo, rysunek, grafika, wydawnictwa artystyczne - Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny

NR 93

Mira Skoczek-Wojnicka (ur. 1959)

Bazylika, 2004

Akwatinta, akwaforta barwna
81.30 x 61.20 cm

sygn.oł. p.d.: Mira Skoczek-Wojnicka, śr.d. tytuł. l.d.: a/a 2004.

Mira Skoczek-Wojnicka (ur. 1959) - Dyplom uzyskała w 1984 roku w pracowni litografii krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.