10 czerwca 2017r., godz. 12:00
AUKCJA
10. czerwca 2017, godz. 12:00
WYDATAWA PRZEDAUKCYJNA
5-9. czerwca, godz. 11 - 17:00
ul. Św. Jana 12, Kraków
tel. +48 12 422-91-60
kontakt@nautilus-art.pl
22
Jacek Malczewski (1854 - 1929)
Portret Stanisława Bryniarskiego, 1903
Olej, płótno, 66.00 x 36.00 cm
Cena wywoławcza: 46000 złCena uzyskana: 46500 zł
23
Malarz i modelka [na drabinie], 1904
Olej, tektura, 40.50 x 32.50 cm
Cena wywoławcza: 40000 złCena uzyskana: 40000 zł