10 czerwca 2017r., godz. 12:00
AUKCJA
10. czerwca 2017, godz. 12:00
WYDATAWA PRZEDAUKCYJNA
5-9. czerwca, godz. 11 - 17:00
ul. Św. Jana 12, Kraków
tel. +48 12 422-91-60
kontakt@nautilus-art.pl
3
Gwasz, karton, 30.00 x 20.50 cm
Cena wywoławcza: 800 zł5malarstwo
Stanisław Borysowski (1906 - 1988)
Chryzantemy w wazonie / Martwa natura z kwiatami i książką, lata 50. XX wieku
Olej, płótno, 67.00 x 58.50 cm
Cena wywoławcza: 4500 zł11malarstwo
Stanisław Ignacy Fabijański (1865 - 1947)
Akwarela, tusz, papier, 47.00 x 28.00 cm
Cena wywoławcza: 2200 zł21malarstwo
Ryszard Kwiecień (1930 - 2003)
W odległej galaktyce, ok. 1980
Technika własna, , gwasz, tempera, 99.40 x 78.00 cm
Cena wywoławcza: 1200 złCena uzyskana: 1200 zł
30malarstwo
Irena Acedańska-Nowakowska (1909 - 1983)
Tarnów. Kamienice podcieniowe na Rynku, 1949
Gwasz, tektura, 24.00 x 32.00 cm
Cena wywoławcza: 1400 złCena uzyskana: 1400 zł
31malarstwo
Marek Oberländer (1922 - 1978)
Akwarela, tempera, papier, 42.00 x 29.50 cm