NR 104

Konstanty Brandel (1880 - 1970)

Matka natura, 1906

Akwaforta, papier
11.50 x 8.50 cm

sygn. oł. p.d.: Brandel, l.d. numer egzemplarza: 3-10; tyt. W obrębie kompozycji l.d. tytuł łaciński: mater natura.

Cena wywoławcza: 600 zł

CENA UZYSKANA: 1300 zł

 Bardzo rzadkie.

Katalog prac Konstantego Brandla, Toruń 2005, poz. 2.

 Bardzo rzadkie.

Konstanty Brandel (1880 - 1970) - Grafik i malarz. Studiował w latach 1900-1903 malarstwo w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie pod kierunkie Meona Wyczółkowskiego, Józefa Unierzyńskiego i Józefa Mehoffera.