NR 104
Akwaforta, papier
11.50 x 8.50 cm
sygn. oł. p.d.: Brandel, l.d. numer egzemplarza: 3-10; tyt. W obrębie kompozycji l.d. tytuł łaciński: mater natura.
Bardzo rzadkie.
Katalog prac Konstantego Brandla, Toruń 2005, poz. 2.
Konstanty Brandel (1880 - 1970) -
Grafik i malarz. Studiował w latach 1900-1903 malarstwo w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie pod kierunkie Meona Wyczółkowskiego, Józefa Unierzyńskiego i Józefa Mehoffera.