NR 105

Konstanty Brandel (1880 - 1970)

Autoportret, trzy czwarte własnej głowy, 1926

Sepia, akwaforta, papier
20.00 x 15.50 cm

l.d. sucha pieczęć autorska KB (karmin).

Cena wywoławcza: 1000 zł

CENA UZYSKANA: 1600 zł

Rzadkie.

Katalog prac Konstantego Brandla, Toruń 2005, poz. 245.
STAN ZACHOWANIA
Bardzo dobry stan zachowania.

Rzadkie.

STAN ZACHOWANIA
Bardzo dobry stan zachowania.
Konstanty Brandel (1880 - 1970) - Grafik i malarz. Studiował w latach 1900-1903 malarstwo w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie pod kierunkie Meona Wyczółkowskiego, Józefa Unierzyńskiego i Józefa Mehoffera.