NR 105
Autoportret, trzy czwarte własnej głowy, 1926
Sepia, akwaforta, papier
20.00 x 15.50 cm
l.d. sucha pieczęć autorska KB (karmin).
Rzadkie.
Katalog prac Konstantego Brandla, Toruń 2005, poz. 245.
STAN ZACHOWANIA
Bardzo dobry stan zachowania.
Konstanty Brandel (1880 - 1970) -
Grafik i malarz. Studiował w latach 1900-1903 malarstwo w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie pod kierunkie Meona Wyczółkowskiego, Józefa Unierzyńskiego i Józefa Mehoffera.