NR 110
Martwa natura z Lechoniem, 1977
Mezzotinta, papier
33.00 x 29.00 cm
sygn. oł. p. d.: T. Jackowski 1977 ; l. d.: 32/50 oraz tytuł
Grafika z reprodukcją graficzną portretu Jana Lechonia autorstwa Romana Kramsztyka. Wymiary planszy: 530 x 463 mm.
STAN ZACHOWANIA
Grafika czysta, z szarokimi marginesami.
Tadeusz Jackowski (ur. 1936) -
Grafik. W latach 1955-1961 studiował w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom obronił w pracowni Mieczysława Wejmana. Studia artystyczne uzupełniał w latach 1958-59 w Ēcole Nationale Supérieure des Beaux-Arts w Paryżu.