NR 129
Kraków. Katedra na Wawelu, lata 20. XX wieku
Akwaforta, papier
20.50 x 14.30 cm
sygn. oł. p.d.: Jpieniążek, płyta p.d.: J. PIENIĄŻEK, l.d.: Kraków.
Józef Pieniążek (1888 - 1953) -