NR 130
Wilno. Kościół św. Kazimierza, 1923
Akwaforta, papier
18.30 x 10.40 cm
sygn. pł. p.d.: J. Pieniążek, l.d.: Wilno 1923.
Józef Pieniążek (1888 - 1953) -