Drzeworyt barwny, papier
28.00 x 20.00 cm
sygn. oł. p. d.: W. Telakowska, p.d. data.
CENA UZYSKANA: 2500 zł
Utalentowana graficzka, otrzymała szereg nagród na międzynarodowych wystawach za drzeworyty
barwne, m.in. złoty medal na Wystawie Grafiki we Florencji w 1934 oraz złoty medal na iędzynarodowej Wystawie Sztuki i Techniki w Paryżu w 1937. W czasie Powstania Warszawskiego
straciła większość swego dorobku. Po wojnie nie wróciła już do twórczości artystycznej - poświęciła się wzornictwu przemysłowemu.
Bardzo rzadkie.
Bardzo rzadkie.