NR 161

Leon Wyczółkowski (1852 - 1936)

Rybak przy naprawie sieci, 1912

Autolitografia kredą, papier
32.00 x 44.50 cm

sygn. oł. p.d.: LWyczół.

Cena wywoławcza: 5000 zł

CENA UZYSKANA: 6200 zł

Grafika z: „Teki Ukraińskiej”, Kraków 1912 [nakład 50 egz.]; odbitka kaszerowana; znana także pod tytułem Chłop wiążący sieci.
„Leon Wyczółkowski. Nad Wisłą i Bałtykiem”, Gdańsk 2006, s. 85, il. 59.
STAN ZACHOWANIA
odbitka autorsko kaszerowana; praca po konserwacji.
STAN ZACHOWANIA