NR 65
Akwarela, tusz lawowany, papier
42.00 x 29.80 cm
nie sygn.
Cena wywoławcza:
2000 zł
CENA UZYSKANA: 2000 zł
Projekt karty tytułowej do poematu Juliusza Słowackiego „Preliminaria peregrynacji do Ziemi Świętej J. O. Księcia Radziwiłła Sierotki” wyd. przez Państwowy Instytut Wydawniczy w 1959 (ilustracje: A. Uniechowski oraz H. Tomaszewski i A. Mauersberger).
STAN ZACHOWANIA
Ślad złożenia.
STAN ZACHOWANIA
Ślad złożenia.
Antoni Uniechowski (1903 - 1976) -
Malarz, rysownik, scenograf; studiował w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (u Karola Tichego).