NR 73
Staloryt, papier
12.50 x 8.80 cm
nie sygn.
PROWENIENCJA
Praca z kolekcji Wilhelma Purvitisa (1872-1945), łotewskiego malarza, założyciela i rektora (1919-1934) łotewskiej Akademii Sztuk Pięknych.
STAN ZACHOWANIA
Na odwrocie pp dawna zapiska kolekcjonerska i nr 761.