NR 73

Tadeusz Kościuszko, XIX wiek

Staloryt, papier
12.50 x 8.80 cm

nie sygn.

Cena wywoławcza: 200 zł
PROWENIENCJA

Praca z kolekcji Wilhelma Purvitisa (1872-1945), łotewskiego malarza, założyciela i rektora (1919-1934) łotewskiej Akademii Sztuk Pięknych.

STAN ZACHOWANIA

Na odwrocie pp dawna zapiska kolekcjonerska i nr 761.

PROWENIENCJA

STAN ZACHOWANIA