Sceny bitewne I, XVII w., XVII w.
Zestaw 11 miedziorytów, papier
10.00 x 22.10 cm
sygn. pł. na frontyspisie: Ant. Tempesta.
CENA UZYSKANA: 1200 zł
Zestaw 11 miedziorytów; wyd. Callisto Feranti; frontyspis z dedykacją dla Pietro Strozziego (ze szkodą dla kompozycji), starcie kawalerii, scena bitewna z kawalerzystami obserwującymi starcie ze wzgorza, starcie kawalerzystów (11 grafik z 12).