Sceny bitewne II, XVII w., ok. 1630
Zestaw 10 akwafort, papier
10.00 x 27.00 cm
sygn. pł. na frontyspisie: Antonius Tempestius Inventor
CENA UZYSKANA: 1200 zł
Zestaw 10 grafik; seria „Faecunda quam sit acris ingeni viris dilecta Phaebo et gratys Florentia sat indicant pugnae Enthea vi pictoris quas Mercuri sculpsit cliens Tempestius”, ok. 1630; wyd. Amsterdam, Clement de Jonghe, Wilhelm Iansson; akwaforta; frontyspis oraz 9 scen bitewnych.