NR 99
Druk artystyczny, papier
25.00 x 18.00 cm
Cena wywoławcza:
160 zł
CENA UZYSKANA: 160 zł
Bogato ilustrowane opracowanie twórczości Jean-Pierre`a (Jana Piotra) Norblina de la Gourdaine. Oprawa wydawnicza: płótno bordowe, lico dwukolorowe z przedstawieniem sowy w okrągłej, ozdobnej bordiurze, tytulatura tłoczona i złocona, powtórzona na grzbiecie; brzegi kart złocone. 148 ilustracji w tekście, część na osobnych tablicach z oryginalnymi bibułkami.
W. Łysiak, Empireum, t. 2, s. 419
Zygmunt Batowski -