NR 99

Zygmunt Batowski

Norblin, 1911

Druk artystyczny, papier
25.00 x 18.00 cm

Cena wywoławcza: 160 zł

CENA UZYSKANA: 160 zł

Bogato ilustrowane opracowanie twórczości Jean-Pierre`a (Jana Piotra) Norblina de la Gourdaine. Oprawa wydawnicza: płótno bordowe, lico dwukolorowe z przedstawieniem sowy w okrągłej, ozdobnej bordiurze, tytulatura tłoczona i złocona, powtórzona na grzbiecie; brzegi kart złocone. 148  ilustracji w tekście, część na osobnych tablicach z oryginalnymi bibułkami.

W. Łysiak, Empireum, t. 2, s. 419

Zygmunt Batowski -