28 października 2017r., godz. 12:00
Termin i miejsce aukcji / Auction time and location
28 X 2017, godzina 12.00
ul. św. Jana 12, 31-018 Kraków
Wystawa przedaukcyjna / Auction Preview
24-27 X 2017, 12.00 - 18.00
Wybrane nazwiska z oferty aukcyjnej:
Józef MEHOFFER, Aleksander KOTSIS, Stanisław WYSPIAŃSKI, Wincenty WODZINOWSKI, Henryk HAYDEN, Piotr STACHIEWICZ, Jerzy NOWOSIELSKI, Erna ROSENSTEIN, Kazimierz MIKULSKI, Wacław TARANCZEWSKI, Zbylut GRZYWACZ, Franciszek STAROWIEYSKI, Jadwiga MAZIARSKA, Zdzisław BEKSIŃSKI, Henryk BERLEWI, Kees VAN DONGEN, Julian FAŁAT, Maksymilian GIERYMSKI, Władysław JAROCKI, Tadeusz KANTOR, Jan MATEJKO, Jacek MALCZEWSKI, Zygmunt MENKES, Władysław PODKOWIŃSKI, Teresa RUDOWICZ, Włodzimierz TETMAJER, Konstanty BRANDEL, Feliks JASIŃSKI, Lucjan MIANOWSKI, Pablo PICASSO, Jan RUBCZAK, Leszek SOBOCKI, Henri TOULOUSE-LAUTREC, Leon WYCZÓŁKOWSKI, Jiří KOLÁŘ.
133
grafika
Jan Rubczak (1884 - 1942)
Kraków. Widok na Wawel, ok. 1913
Akwaforta, akwatinta ręcznie kolorowana akwarelą przez artystę, papier, 23.50 x 29.50 cm
Cena wywoławcza: 1600 zł135grafika
Jan Rubczak (1884 - 1942)
Kraków. Brama Floriańska, 1908
Autolitografia kredą ręcznie kolorowana akwarelą, papier, 29.00 x 39.00 cm
Cena wywoławcza: 2000 złCena uzyskana: 2100 zł
136grafika
Jan Rubczak (1884 - 1942)
Akwaforta, papier, 9.50 x 9.50 cm
Cena wywoławcza: 1200 złCena uzyskana: 1200 zł
136grafika
Jan Rubczak (1884 - 1942)
Akwaforta, papier, 25.80 x 27.80 cm
Cena wywoławcza: 1200 zł