28 października 2017r., godz. 12:00
Termin i miejsce aukcji / Auction time and location
28 X 2017, godzina 12.00
ul. św. Jana 12, 31-018 Kraków
Wystawa przedaukcyjna / Auction Preview
24-27 X 2017, 12.00 - 18.00
Wybrane nazwiska z oferty aukcyjnej:
Józef MEHOFFER, Aleksander KOTSIS, Stanisław WYSPIAŃSKI, Wincenty WODZINOWSKI, Henryk HAYDEN, Piotr STACHIEWICZ, Jerzy NOWOSIELSKI, Erna ROSENSTEIN, Kazimierz MIKULSKI, Wacław TARANCZEWSKI, Zbylut GRZYWACZ, Franciszek STAROWIEYSKI, Jadwiga MAZIARSKA, Zdzisław BEKSIŃSKI, Henryk BERLEWI, Kees VAN DONGEN, Julian FAŁAT, Maksymilian GIERYMSKI, Władysław JAROCKI, Tadeusz KANTOR, Jan MATEJKO, Jacek MALCZEWSKI, Zygmunt MENKES, Władysław PODKOWIŃSKI, Teresa RUDOWICZ, Włodzimierz TETMAJER, Konstanty BRANDEL, Feliks JASIŃSKI, Lucjan MIANOWSKI, Pablo PICASSO, Jan RUBCZAK, Leszek SOBOCKI, Henri TOULOUSE-LAUTREC, Leon WYCZÓŁKOWSKI, Jiří KOLÁŘ.
13
Stanisław Bieńkiewicz (1855 - 1930)
Kraków. Wawel od strony Wisły, 1890
Olej, płótno naklejone na tekturę malarską, 30.50 x 46.50 cm
Cena wywoławcza: 2800 złCena uzyskana: 3100 zł
14
Sukiennice (z postojem dorożek), 1898
Olej, płótno, 30.50 x 46.50 cm