28 października 2017r., godz. 12:00
Termin i miejsce aukcji / Auction time and location
28 X 2017, godzina 12.00
ul. św. Jana 12, 31-018 Kraków
Wystawa przedaukcyjna / Auction Preview
24-27 X 2017, 12.00 - 18.00
Wybrane nazwiska z oferty aukcyjnej:
Józef MEHOFFER, Aleksander KOTSIS, Stanisław WYSPIAŃSKI, Wincenty WODZINOWSKI, Henryk HAYDEN, Piotr STACHIEWICZ, Jerzy NOWOSIELSKI, Erna ROSENSTEIN, Kazimierz MIKULSKI, Wacław TARANCZEWSKI, Zbylut GRZYWACZ, Franciszek STAROWIEYSKI, Jadwiga MAZIARSKA, Zdzisław BEKSIŃSKI, Henryk BERLEWI, Kees VAN DONGEN, Julian FAŁAT, Maksymilian GIERYMSKI, Władysław JAROCKI, Tadeusz KANTOR, Jan MATEJKO, Jacek MALCZEWSKI, Zygmunt MENKES, Władysław PODKOWIŃSKI, Teresa RUDOWICZ, Włodzimierz TETMAJER, Konstanty BRANDEL, Feliks JASIŃSKI, Lucjan MIANOWSKI, Pablo PICASSO, Jan RUBCZAK, Leszek SOBOCKI, Henri TOULOUSE-LAUTREC, Leon WYCZÓŁKOWSKI, Jiří KOLÁŘ.
75
grafika
Stefano della Bella (1610 - 1664)
Akwaforta, papier, 8.60 x 11.40 cm
Cena wywoławcza: 500 złCena uzyskana: 500 zł
80
grafika
Doża na tzw. złotej galerze (Bucintoro) odpływa w kierunku San Nicolo del Lido, 1763
Akwaforta, papier, 44.80 x 56.80 cm
Cena wywoławcza: 2000 zł95grafika
Zygmunt Acedański (1909 - 1991)
Krzemieniec. Ulica Miodowa, 1935
Drzeworyt sztorcowy, papier, 17.50 x 23.50 cm
Cena wywoławcza: 600 zł107grafika
Tadeusz Cieślewski syn (1895 - 1944)
Drzeworyt, papier (karnet), 17.50 x 24.20 cm
Cena wywoławcza: 600 zł108grafika
Julian Fałat (1853 - 1929)
Las w zimie z łosiami i niedźwiedziami, 1919 - 1920
Litografia barwna, papier, 34.50 x 50.50 cm
Cena wywoławcza: 1900 zł116grafika
Feliks Stanisław Jasiński (1862 - 1901)
Kobieta i mężczyzna w stawie, 1900 - 1901
Drzeworyt, papier, 17.00 x 30.00 cm
Cena wywoławcza: 1000 złCena uzyskana: 1000 zł
132grafika
miedzioryt-collage, papier, 40.00 x 27.00 cm
Cena wywoławcza: 800 złCena uzyskana: 800 zł
138grafika
Władysław Skoczylas (1883 - 1934)
Motyw za Starej Warszawy, 1930
Drzeworyt, papier, 13.00 x 19.50 cm
Cena wywoławcza: 400 zł151grafika
Józef Tom (1883 - 1962)
Kościół Bernardynów w Warszawie, 1920
Litografia barwna, papier, 38.00 x 27.50 cm