O nas / Zespół

ZESPÓŁ
Maciej Żywolewski

MACIEJ ŻYWOLEWSKI

Prezes Zarządu

maciej.zywolewski@nautilus-art.pl

Współzałożyciel i udziałowiec firmy, Prezes spółki; antropolog kultury, antykwariusz, od blisko 30 lat związany z rynkiem sztuk i antyków, Współtwórca "Gazety Antykwarycznej" i Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich, członek CINOA. Miłośnik malarstwa, grafiki polskiej XX wieku i fotografii.

Michał Maksymiuk

MICHAŁ MAKSYMIUK

Członek Zarządu

michal.maksymiuk@nautilus-art.pl

Współzałożyciel i udziałowiec firmy, w Zarządzie spółki; historyk, antykwariusz, od blisko 30 lat związany z rynkiem sztuk i antyków; Współtwórca "Gazety Antykwarycznej" i Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich, członek CINOA. Miłośnik książki i grafiki, bibliofil, kolekcjoner.

Roman Marcinek

ROMAN MARCINEK

Członek Zarządu

roman.marcinek@nautilus-art.pl

Udziałowiec firmy, w Zarządzie spółki; historyk, zabytkoznawca; wieloletni ekspert Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Autor książek i artykułów z zakresu historii, ochrony zabytków i studiów nad krajobrazem kulturowym. Interesuje się historią wojskowości, także w grafice.

Agnieszka Mazoń

AGNIESZKA MAZOŃ

Starszy antykwariusz

agnieszka.mazon@nautilus-art.pl

Antykwariusz; historyk sztuki o wieloletnim doświadczeniu na rynku dzieł sztuki, absolwentka Akademii Dziedzictwa MCK. W kręgu jej zainteresowań leżą: malarstwo dawne i awangarda, grafika polska XX wieku oraz ochrona i promocja dziedzictwa kulturowego. Odpowiada za Dział Promocji i Reklamy firmy.