NR 15

Marek Rudnicki (1927 - 2004)

Józef Piłsudski, lata 80. XX wieku

Ołówek, karton
22.00 x 16.00 cm

sygn. p.d.: Marek Rudnicki

Cena wywoławcza: 900 zł
PROWENIENCJA
PROWENIENCJA
Marek Rudnicki (1927 - 2004) - Artysta grafik, ilustrator książek; od 1957 na emigracji w Paryżu; ilustrował m.in. tłumaczone przez Pomianowskiego dzieła literatury rosyjskiej.