NR 2

Solidarność, 1981

Druk barwny na papierze kredowym
46.00 x 64.00 cm

nie sygn.

Cena wywoławcza: 400 zł

CENA UZYSKANA: 400 zł

Plakat, potępiający wprowadzenie stanu wojennego, wydany przez w Wenezueli przez związek zawodowy Central Latinoamericana de Trabajadores CLAT.

PROWENIENCJA
STAN ZACHOWANIA
ślad złożenia

PROWENIENCJA
STAN ZACHOWANIA
ślad złożenia