NR 2
Druk barwny na papierze kredowym
46.00 x 64.00 cm
nie sygn.
Cena wywoławcza:
400 zł
CENA UZYSKANA: 400 zł
Plakat, potępiający wprowadzenie stanu wojennego, wydany przez w Wenezueli przez związek zawodowy Central Latinoamericana de Trabajadores CLAT.
PROWENIENCJA
STAN ZACHOWANIA
ślad złożenia
PROWENIENCJA
STAN ZACHOWANIA
ślad złożenia