NR 21

Jerzy Skarżyński (1924 - 2004), Lidia Minticz-Skarżyńska (1920 - 1994)

Dwaj panowie z Werony, 1986

Gwasz, papier
50.00 x 23.50 cm

sygn. p.d.: L i J. Skarżyńscy; opisy scenograficzne ołówkiem

Cena wywoławcza: 2600 zł
Dwa gwasze; każdy o wym.: 50 x 23,5 cm; Para projektów kostiumów: Colombiny (z przyporządkowaniem do aktora, Romualda Marka) oraz Księcia Mediolanu. Kostiumy do sztuki Szekspira wystawionej w Teatrze Starym w Krakowie, w roku 1986, w reżyserii Tadeusza Łomnickiego.
PROWENIENCJA
PROWENIENCJA
Jerzy Skarżyński (1924 - 2004) - PRZEJDŹ DO KARTY ARTYSTY,
Lidia Minticz-Skarżyńska (1920 - 1994) - PRZEJDŹ DO KARTY ARTYSTY