NR 3

Maja Berezowska (1893 - 1978)

Branka, 1969

Akwarela, ołówek, papier
14.20 x 22.00 cm

na autorskim pp dedykacja: mojemu obrońcy – Maja; bezpośrednio na pracy tytuł.

Cena wywoławcza: 1400 zł

CENA UZYSKANA: 1400 zł

Praca z cyklu „Branka”.
PROWENIENCJA
Praca z cyklu „Branka”.
PROWENIENCJA
Maja Berezowska (1893 - 1978) - Maja Berezowska, właśc. Maria Berezowska, posługiwała się też pseudonimem Ditto – polska malarka, graficzka, karykaturzystka i scenografka.