Ołówek, papier
19.00 x 31.50 cm
sygn. oł. monogramem VH; opisy i datowanie piórem: v Radostove 1917.
CENA UZYSKANA: 1600 zł
wym. łączny trzech sklejonych brzegami kompozycji: 19 x 31,5 cm; portret księdza, kobiety (opisany AH) oraz wizerunek Don Kichota w zbroi; Radostov, miejscowość w Czechach, w kraju hradeckim, gdzie artysta bywał podczas I wojny światowej, przyjeżdżając z Pragi.