Notice: Trying to get property of non-object in /home/nau3ilu7/domains/nau3ilu7.ayz.pl/public_html/modules/psograph/psograph.php on line 425
Stanisław Szwarc, Flisak pieniński - Aukcja nr 51. Malarstwo, grafika, fotografia, wydawnictwa - Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny

NR 111

Stanisław Szwarc (1880 - 1953)

Flisak pieniński, lata 30. XX w.

Autolitografia, papier
29.00 x 37.50 cm

sygn. oł. p.d.: St. Szwarc

Cena wywoławcza: 400 zł *
Dekoracyjna grafika z malowniczym przełomem Dunajca w tle.
STAN ZACHOWANIA
Grafika wprawiona w pp.
STAN ZACHOWANIA
Grafika wprawiona w pp.
Stanisław Szwarc (1880 - 1953) - Malarz, grafik. Ukończył studia na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w 1906.