NR 111
Flisak pieniński, lata 30. XX w.
Autolitografia, papier
29.00 x 37.50 cm
sygn. oł. p.d.: St. Szwarc
Dekoracyjna grafika z malowniczym przełomem Dunajca w tle.
STAN ZACHOWANIA
Grafika wprawiona w pp.
Stanisław Szwarc (1880 - 1953) -
Malarz, grafik. Ukończył studia na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w 1906.