NR 34
Tusz lawowany,papier
24.00 x 32.00 cm
sygn. p.d. tuszem: 18.8. 847 P.B.
Praca, w duchu niemieckiego romantyzmu, pochodząca z czasów studiów artysty w Dreźnie, u Juliusa Schnorr von Carolsfeld.
STAN ZACHOWANIA
Praca oprawiona w drewnianą ramę.
Bernard Plockhorst -