NR 52
Ile Ste. Helene. Napoleon na Wyspie św. Heleny], 1826
Litografia kolorowana, papier
30.00 x 42.00 cm
sygn. pł. l.d.: Martinet del., p.d.: Lithog: de C. Motte, w środku tytuł.
STAN ZACHOWANIA
Zachowane pełne marginesy.
Charles Étienne Pierre Motte (1878 - 1836) - PRZEJDŹ DO KARTY ARTYSTY,
Martinel - PRZEJDŹ DO KARTY ARTYSTY