NR 52

Charles Étienne Pierre Motte (1878 - 1836), Martinel

Ile Ste. Helene. Napoleon na Wyspie św. Heleny], 1826

Litografia kolorowana, papier
30.00 x 42.00 cm

sygn. pł. l.d.: Martinet del., p.d.: Lithog: de C. Motte, w środku tytuł.

Cena wywoławcza: 800 zł
STAN ZACHOWANIA
Zachowane pełne marginesy.
STAN ZACHOWANIA
Zachowane pełne marginesy.
Charles Étienne Pierre Motte (1878 - 1836) - PRZEJDŹ DO KARTY ARTYSTY,
Martinel - PRZEJDŹ DO KARTY ARTYSTY