NR 60

Stanisław Fijałkowski (ur. 1922)

Wyjątkowy tydzień, 1967

Linoryt, papier
47.00 x 34.00 cm

sygn. oł. p.d.: S. Fijałkowski 67; l.d. tytuł i nr 2/15.

Cena wywoławcza: 1200 zł

CENA UZYSKANA: 1300 zł

Wymiary planszy: 650 x 500 mm.
Praca reprodukowana w „Poezji”, t. V (1969), s. 40.
STAN ZACHOWANIA
Zachowana naklejka wystawiennicza z II Międzynarodowego Biennale Grafiki, Kraków 1968.
STAN ZACHOWANIA
Stanisław Fijałkowski (ur. 1922) -
Malarz, grafik, rysownik; studiował w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych w Łodzi (m.in. u Władysława Strzemińskiego).