10 czerwca 2017r., godz. 12:00
AUKCJA
10. czerwca 2017, godz. 12:00
WYDATAWA PRZEDAUKCYJNA
5-9. czerwca, godz. 11 - 17:00
ul. Św. Jana 12, Kraków
tel. +48 12 422-91-60
kontakt@nautilus-art.pl
2
Olej, deska ręcznie obrabiana, 26.20 x 19.40 cm
Cena wywoławcza: 4000 zł10malarstwo
Janusz Eysymont (1930 - 1991)
Szare światła w czarnym pejzażu, 1990
Olej, płótno, 100.00 x 81.00 cm
Cena wywoławcza: 7500 zł12malarstwo
Conrad Freyberg (1842 - 1915)
Pruski następca tronu wśród żołnierzy Korpusu Gwardii, 1885
Olej, płótno, 41.00 x 52.50 cm
Cena wywoławcza: 7800 złCena uzyskana: 7800 zł
14malarstwo
Stanisław Jakubowski (1885 - 1964)
Olej, tektura, 56.00 x 67.00 cm
Cena wywoławcza: 3200 złCena uzyskana: 3200 zł
15malarstwo
Władysław Jarocki (1879 - 1965)
Akwarela, papier, 39.00 x 50.50 cm
Cena wywoławcza: 1600 złCena uzyskana: 1600 zł
16malarstwo
Zygmunt Józefczyk (1881 - 1966)
Olej, tektura, 48.00 x 68.00 cm
Cena wywoławcza: 10000 zł17malarstwo
Alfons Karpiński (1875 - 1961)
Olej, tektura, 22.00 x 30.00 cm
Cena wywoławcza: 4500 złCena uzyskana: 4500 zł
18malarstwo
Janina Kraupe-Świderska (1921 - 2016)
Olej, płótno, 99.50 x 65.00 cm
Cena wywoławcza: 18000 złCena uzyskana: 18000 zł
22malarstwo
Jacek Malczewski (1854 - 1929)
Portret Stanisława Bryniarskiego, 1903
Olej, płótno, 66.00 x 36.00 cm
Cena wywoławcza: 46000 złCena uzyskana: 46500 zł
23malarstwo
Malarz i modelka [na drabinie], 1904
Olej, tektura, 40.50 x 32.50 cm
Cena wywoławcza: 40000 złCena uzyskana: 40000 zł
27malarstwo
Grzegorz Mendoly (Christo Stefanoff)
Olej, tektura, 49.50 x 35.00 cm
Cena wywoławcza: 2500 zł28malarstwo
Lidia Minticz (1920 - 1994)
Olej, sklejka malarska, 34.00 x 34.00 cm
Cena wywoławcza: 1900 złCena uzyskana: 1900 zł
29malarstwo
Lidia Minticz (1920 - 1994)
Olej, sklejka malarska, 33.00 x 28.50 cm
35malarstwo
Karol Pustelnik (1918 - 2010)
Olej, płótno, 100.00 x 100.00 cm