10 czerwca 2017r., godz. 12:00
AUKCJA
10. czerwca 2017, godz. 12:00
WYDATAWA PRZEDAUKCYJNA
5-9. czerwca, godz. 11 - 17:00
ul. Św. Jana 12, Kraków
tel. +48 12 422-91-60
kontakt@nautilus-art.pl
128
ksiazka
Henryk Berlewi (1894 - 1967)
Mechano-fakturen von Henryk Berlewi. Situationen 60 galerie dokumentation b 1-63, 1963
Serigrafia, druk, papier, 22.00 x 22.00 cm
Cena wywoławcza: 1800 zł129ksiazka
Bonnard. L`oeuvre gravè. Catalogue complet, 1981
Druk, papier
Cena wywoławcza: 400 zł130ksiazka
Nuits Vegetales. Avec un papier déchiré de [Hans] Arp, 1938
Druk artystyczny, papier, 19.00 x 14.20 cm
Cena wywoławcza: 4000 zł131ksiazka
Les murs du silence. Illustrations de Ferdinand Leger, 1956
Druk artystyczny, papier, 27.00 x 19.00 cm
Cena wywoławcza: 4000 zł132ksiazka
Lettres en Souffrance, orne par Sonia Delaunay, 1972
Litografia, papier, 20.70 x 15.60 cm
Cena wywoławcza: 8000 zł135ksiazka
Callot Jacques 1592-1635, Catalogue de l’exposition, 1992
Druk, papier
Cena wywoławcza: 500 zł136ksiazka
Pietro Testa 1612-1650. Prints and Drawnings, 1988
Druk, papier, 29.00 cm
Cena wywoławcza: 400 zł139ksiazka
Druk, papier, 20.50 x 16.00 cm
Cena wywoławcza: 400 zł141ksiazka
The prints of Lucas van Leyden & His Contemporaries, 1983
Druk, papier, 28.00 x 22.50 cm
Cena wywoławcza: 500 złCena uzyskana: 600 zł
146ksiazka
The etching of Claude Lorrain, 1988
Druk, papier
Cena wywoławcza: 500 zł147ksiazka
Druk, papier, 35.00 x 26.00 cm
Cena wywoławcza: 400 złCena uzyskana: 500 zł
148ksiazka
Joan Miró (1893 - 1983)
Miró Joan, Jacques Dupin, Miró engraver, , 1989
Drzeworyt, papier
Cena wywoławcza: 2000 zł150ksiazka
Martin Schongauer. Maitre de la Gravure Rhenane vers 1450-1491, 1991
Druk, papier, 30.00 x 22.50 cm
Cena wywoławcza: 250 zł151ksiazka
Robert Gore
German Expressionist Prints and Drawings, 1989
Druk, papier