NR 102
Druk artystyczny, papier
25.00 x 18.00 cm
Na stronie przedtytułowej wpis córki autora.
Cena wywoławcza:
240 zł
CENA UZYSKANA: 240 zł
Bogato ilustrowane opracowanie twórczości Artura Grottgera. Oprawa wydawnicza: płótno bordowe, lico dwukolorowe z przedstawieniem sowy w okrągłej, ozdobnej bordiurze, tytulatura tłoczona i złocona, powtórzona na grzbiecie; brzegi kart złocone.
403 ilustracje w tekście, część na osobnych tablicach z oryginalnymi bibułkami. Na stronie tytułowej naklejka lwowskiej księgarni Zienkiewicz i Chęciński. Na stronie przedtytułowej wpis córki autora.
Jan Antoniewicz Bołoz (1858 - 1922) -
polski historyk i teoretyk sztuki.