Wilki polujące na łosia, 1919 - 1920
Litografia barwna, papier
36.50 x 48.50 cm
sygn. pł. p.d.: J. Fałat.
CENA UZYSKANA: 1900 zł
Plansza z „I Teka Myśliwska – łosie i niedźwiedzie”, wydawnictwo Artystyczne „Sztuka" [Toruń 1919-1920]. W dorobku artystycznym Fałata prac graficznych jest niewiele – teka, z której pochodzi plansza oraz dwie czarnobiałe autolitografie, dla Czartaka.