Drzeworyt langowy, papier
40.80 x 14.30 cm
Grafika nie sygnowana, podobnie jak odbitki w zbiorach MNW.
CENA UZYSKANA: 1000 zł
Data odnosi się powstania matrycy; odbitki wykonano ok. 1908 na polecenie L. Wellisza.
Praca wykonana w Ballancourt pod Paryżem. W latach 90. XIX w. pierwsze próby w zakresie grafiki oryginalnej. Artysta poszukiwał odpowiadającej mu stylistyki podążając szlakiem wytyczonym już przez innych, np. Camilla Pissarro.