Litografia barwna, papier
79.00 x 46.00 cm
sygn. oł. p.d.: Lucjan Mianowski 73, l.d.: Epruve d’a, tyt. śr.d.
CENA UZYSKANA: 1400 zł
Praca z cyklu „Akt na tle morza”. W 2012 „cykl był prezentowany (wraz z innymi: „Katedra”, „Zachód słońca”, „Pejzaż księżycowy”, „Kroki we mgle”, „Spacer”) na wystawie monograficznej W kręgu pop-artu. Lucjan Mianowski (1933-2009), zorganizowanej w 2012 r. przez Muzeum Narodowe w Krakowie.