NR 127

Pablo Picasso (1881 - 1973)

Femme une condee, 1963

Litografia barwna, papier
9.00 x 17.50 cm

sygn. pł.: le 14.3.63 Picasso.

Cena wywoławcza: 400 zł

Litografia, odbita u F. Mourlota i F. Chenota, była elementem albumu „Les dames de Mougins, wydanego w Paryżu w 1964, przez Editions Cercle d`art.

Pablo Picasso (1881 - 1973) - Hiszpański malarz, rysownik, grafik i rzeźbiarz.