NR 127
Litografia barwna, papier
9.00 x 17.50 cm
sygn. pł.: le 14.3.63 Picasso.
Litografia, odbita u F. Mourlota i F. Chenota, była elementem albumu „Les dames de Mougins, wydanego w Paryżu w 1964, przez Editions Cercle d`art.
Pablo Picasso (1881 - 1973) -
Hiszpański malarz, rysownik, grafik i rzeźbiarz.