NR 131
Autolitografia, papier
49.00 x 34.80 cm
sygn. oł. l.d.: Ignacy Pinkas
M. Grońska, "Grafika w książce, tece i albumie", Wrocław 1994, s. 266, poz. 438.
STAN ZACHOWANIA
Oderwany l.g. narożnik bez szkody dla kompozycji.
Pinkas Ignacy (1888 - 1935) -
Polski malarz, uczeń J. Malczewskiego, legionista.