NR 131

Pinkas Ignacy (1888 - 1935)

Wilno. Ostra Brama, 1929

Autolitografia, papier
49.00 x 34.80 cm

sygn. oł. l.d.: Ignacy Pinkas

Cena wywoławcza: 600 zł
M. Grońska, "Grafika w książce, tece i albumie", Wrocław 1994, s. 266, poz. 438.
STAN ZACHOWANIA
Oderwany l.g. narożnik bez szkody dla kompozycji.
STAN ZACHOWANIA
Pinkas Ignacy (1888 - 1935) - Polski malarz, uczeń J. Malczewskiego, legionista.