NR 35
Ołówek, stemple graficzne, collage
61.00 x 86.00 cm
sygn. oł. śr.d.: 2 XI 82 E. Dwurnik; tuszem nr inwentarzowy zbioru: 6137.
STAN ZACHOWANIA
Na odwrocie: tytuł, opis autorski z pieczątkami własnościowymi artysty
Edward Dwurnik (1943 - 2018) -
Malarz i grafik. Związany z warszawską ASP.