Notice: Trying to get property of non-object in /home/nau3ilu7/domains/nau3ilu7.ayz.pl/public_html/modules/psograph/psograph.php on line 425
Jacek Malczewski, Wiejskie podwórze - Aukcja Dzieł Sztuki nr 53. Malarstwo, rysunek, grafika, wydawnictwa artystyczne - Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny

NR 51

Jacek Malczewski (1854 - 1929)

Wiejskie podwórze, 1903

Kredka, papier
18.00 x 24.70 cm

sygn. p.d.: J. Malczewski 26/4 1903

Cena wywoławcza: 2400 zł
Para szkiców, (karty ze szkicownika artysty). Detale z rodzinnego majątku w Wielgiem (?).
Jacek Malczewski (1854 - 1929) -
Malarz, jeden z najwybitniejszych polskich malarzy, przedstawiciel symbolizmu; ojciec Rafała. Studiował w Szkole Sztuk Pięknych w Krakowie (u W. Łuszczkiewicza i J. Matejki) i w École des Beaux-Arts w Paryżu.