NR 65

Antoni Uniechowski (1903 - 1976)

Karta tytułowa do poematu Juliusza Słowackiego "Preliminaria peregrynacji do Ziemi Świętej J. O. Księcia Radziwiłła Sierotki”, 1959

Akwarela, tusz lawowany, papier
42.00 x 29.80 cm

nie sygn.

Cena wywoławcza: 2000 zł

CENA UZYSKANA: 2000 zł

Projekt karty tytułowej do poematu Juliusza Słowackiego „Preliminaria peregrynacji do Ziemi Świętej J. O. Księcia Radziwiłła Sierotki” wyd. przez Państwowy Instytut Wydawniczy w 1959 (ilustracje: A. Uniechowski oraz H. Tomaszewski i A. Mauersberger).

STAN ZACHOWANIA
Ślad złożenia.

STAN ZACHOWANIA
Ślad złożenia.
Antoni Uniechowski (1903 - 1976) - Malarz, rysownik, scenograf; studiował w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (u Karola Tichego).