NR 71

Mikołaj Radziwiłł Czarny, 1842

Litografia, papier
18.50 x 12.30 cm

sygn.: Lith. Inst. V.L. Sachse Berlin

Cena wywoławcza: 400 zł

Portret wojewody wileńskiego wyd. w warszawie, w Cynkografii Banku Polskiego. Bardzo rzadkie!

H. Widacka, Katalog portretów..., poz. 4434.

STAN ZACHOWANIA
Praca podklejona.

STAN ZACHOWANIA
Praca podklejona.