NR 71
Mikołaj Radziwiłł Czarny, 1842
Litografia, papier
18.50 x 12.30 cm
sygn.: Lith. Inst. V.L. Sachse Berlin
Portret wojewody wileńskiego wyd. w warszawie, w Cynkografii Banku Polskiego. Bardzo rzadkie!
H. Widacka, Katalog portretów..., poz. 4434.
STAN ZACHOWANIA
Praca podklejona.